Milpaş Plastik Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2009 yılında kurulmuş olan ve plastiğe % 100 hizmet veren bir kuruluştur. Başlangıçta 2 enjeksiyon makinası ve 4 kişilik kadrosuyla üretime başlayan şirket, bugün 6 enjeksiyon makinası 9 extruder makinası ve 40 kişilik kadrosuyla Yıllık 2.000 ton üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir. Milpaş Plastik, modern makinelerden oluşan üretim hatlarında, her türlü paspayı ,boru ve çıtaları müşteri istekleri doğrultusunda talep edilen kalite ve çeşitte üretmektedir. Müşterilerimizi iş ortağı olarak gören firmamız onların her türlü sorunlarına çözüm bularak karşılıklı memnnuniyeti esas almıştır. Kaliteli mal ve hizmeti önemseyen Milpaş Plastik personelinin uzmanlık, bilgi ve bilinç düzeyini arttırarak, daha verimli çalışarak maliyetleri düşürmek , tedarikçilerle olan ilişkileri kalite sistemi doğrultusunda düzenlemek amacındadır.

Vizyonumuz

Geniş olanaklar ve sürekli gelişimi hedefleyen yapısı ile Milpaş Plastik bundan sonra da bu yöndeki gelişmelerini takip edip bünyesinde uygulamaları sürdürecektir.

Misyonumuz

Sürekli kalite, dayanıklı ekipmanlar parolası ile yenilikleri takip eden Milpaş Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ağını geliştirerek, müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verme politikasını devam ettirmektedir.